HAKKIMIZDA

 

 

Tutku Moda adıyla 1993 yılında Tekirdağ'da kurulan firmamız; geçen 25 yıllık süreçte hazır giyim sektörünün tercih edilen mağazalarından biri olmayı başarmıştır. 4 katlı toplam 1000 metrekarelik alanda hizmet veren alışveriş mağazamızda; Erkek, Kadın, Büyük Beden Kadın ve Abiye reyonları bulunmaktadır.

 

 

Gelişen süreçte meydana gelen teknolojik yenilik, toplumsal talep ve beklentilerin karşılanması amacıyla www.tutkumoda.com.tr online alışveriş sitesi hizmete girmiştir. Kaliteli ürün prensibiyle temin edilen yerli ve ithal ürünlerimiz; seçim aşamasından, siparişin alınması ve paketleme aşamasına kadar kalite kontrol birimimiz tarafından test edilmektedir.

 

 

Tüm online alışverişlerde, 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliği sağlanmaktadır. Müşterilerimizin kredi kartı bilgileri hiç bir şekilde veri tabanına kaydedilmez.

 

 

tutkumoda.com'da; WhatsApp Sipariş, Kapıda Ödeme, Havale, Kredi Kartına Taksit İmkanı, Hızlı Teslimat, Destek Hattı, Güvenli Alışveriş, Ücretsiz Kargo ve daha bir çok hizmet sizleri bekliyor.